Serwis urządzeń agd w Jeleniej Górze

Serwis urządzeń agd w Jeleniej Górze

Dzień dobry. Gdzie w naszym mieście możliwa jest naprawa sprzętu gospodarstwa domowego?

Dzięki za namiary :)

Adi666

Posty: 21

 
Przyznam szczerze, iż zarówno zauważyłem, że usługi serwisowe Whirlpool są dość popularne. Na początku zaniepokoiłem się, iż ma to związek z awaryjnością tych sprzętów AGD.

Potem jednak doszedłem do wniosku, iż większy wpływ ma na to popularność tej marki.

Adam 105

Posty: 24

 
Gdy chodzi o serwis agd w Jeleniej Górze mogę bez cienia wątpliwości polecić http://whirlpoolserwis.pl, z którego usług korzystałem kilka tygodni temu. Moja pralka przestała działać.

Szybko dogadałem się, co do terminu wizyty serwisanta, a usługa również została wykonana w satysfakcjonująco krótkim czasie.

Polecam! :)

dermu34

Posty: 22

 
Dla mnie niesłychanie pomocny okazał się mobilny serwis Whirlpool, dzięki któremu szybko udało się usunąć usterkę, której uległa moja pralka. Serwisant przybył do mojego mieszkania na drugi dzień od zgłoszenia awarii i dzięki niezbędnemu wyposażeniu usunął kłopot. Dobra sprawa.

mirekp2005

Posty: 22

 
Moja naprawa AGD w Jeleniej Górze przebiegła prędko i łatwo. Zgłosiłem usterkę do jednego z wielu serwisów sprzętu gospodarstwa domowego, kolejnego dnia pojawił się u mnie serwisant, który prędko zdiagnozował przyczynę problemu. Po wycenie wykonania usługi zdecydowałem się na nią i jeszcze tego samego dnia miałem to za sobą.

Bez zastrzeżeń.

babuś45

Posty: 16

 
Zawsze wydawało mi się, iż naprawa sprzętu gospodarstwa domowego jest niezwykle kosztowna. Niedawno nieco zmieniłem zdanie, gdy moja pralka w ogóle przestała działać.

Wezwałem fachowca i okazało się, iż to zaledwie jakiś bezpiecznik. Wszystko kosztowało mnie kilkadziesiąt złotych, więc nie zawsze awaria oznacza konieczność wymiany sprzętu AGD na nowy, uff :)

wirwik

Posty: 28

 
Pojęcie na temat konserwacji sprzętu agd w jeleniej górze ma bardzo niewielu serwisantów, co należy przyznać z dużą pewnością. Nie widziałem takich usług w ofercie większości serwisów AGD, ponieważ skupiają się one przede wszystkim na naprawach, które są najpopularniejszą usługą, a jednocześnie pozwalają najlepiej zarobić.

Konserwacja musi kosztować przecież mniej.

VamnHopeHom

Posty: 17

 
Przyznam szczerze, że Wasze doświadczenia odnośnie naprawy AGD w Jeleniej Górze są bardzo ciekawe. Z zainteresowaniem przeczytałem wypowiedzi w tym temacie, a teraz posiadam także większą wiedzę. W rezultacie mogę dokonać bardziej przemyślanego wyboru osoby, która zajmie się serwisem moich urządzeń AGD :)

amberr

Posty: 25