Organizacja imprez - klub bilardowy

Organizacja imprez - klub bilardowy

Cześć, mam trochę nietypowe pytanie. Uczył się ktoś może bardziej profesjonalnie gry w bilard? Chciałbym przeskoczyć o kilka poziomów do góry, a bez fachowego instruktora to raczej będzie nie możliwe. Gdzie się można zapisać w WuWuA na jakieś szkolenie tego typu?

Posty: 14

 
Genialnym miejscem dla bardziej zawodowych graczy, jak też zwykłych amatorów, hobbystów jest House of Pool – houseofpool.pl. Mam zamiar u nich skorzystać ze szkolenia, bo prowadzą je prawdziwe fachury – europejski top. Póki co jestem tutaj stałym gościem z kumplami, pykamy sobie dla funu, ale powiem, że coraz bardziej się w tę grę wkręcam.

21gregorek

Posty: 14

 
Znajomy ostatnio znalazł gdzieś na grouponie tanią ofertę na szkolenie z gry w bilard, ale kto to organizował to nie mam pojęcia, bo ostatecznie ani ja ani on nie skorzystaliśmy. Nie mam przekonania do ofert z groupona tak szczerze powiedziawszy.

Demi45P

Posty: 12

 
Ktoś się może orientuje ile na mieście kosztuje godzinka gry w bilarda? Bo to się płaci za godzinę, tak? Nigdy nie grałem, a w sumie tak z ciekawości bym się sprawdził.

Hoteowo24h

Posty: 22

 
W moim gronie znajomych to raczej lubimy spędzać wolny czas poza miastem, i poza wszelkimi klubami. Najlepszy jest wypad latem nad Zegrze, a zimą to gdzieś pod miasto na narty. Raczej rozrywki typowo klubowe nie są w moim kręgu zainteresowań, także nie doradzę

Januszek

Posty: 18

 
Kiedyś jak byłem młodszy to nawet dobrze sobie radziłem w bilarda, ale to stare, studenckie czasy. Teraz to nie wiem czy bym umiał dobrze bile rozbić.

jarossek6

Posty: 15

 
Oj dawno nie grałem w bilarda. Ostatni raz chyba z 5 lat temu jeszcze w czasach studenckich. Mieliśmy akurat dobrą paczkę do tej gry, bo nie każdy w sumie lubi coś takiego, ale u nas na roku się nas kilku hobbystów znalazło.

Lopez58

Posty: 20

 
Ja to planuję sobie kupić własny stół do bilarda i już parę modeli mam na oku. Nie są to tanie rzeczy, jeśli chce się coś naprawdę solidnego i efektownego kupić, ale fajna sprawa mieć coś takiego w domu.

Marko

Posty: 14

 
Kumpel mi opowiadał o dobrym klubie bilardowym gdzieś na Służewcu, ale szczegółów nie pamiętam. Mamy się tam wybrać w przyszły weekend to napiszę jak było itp.

Marys56

Posty: 10

 
My to ze znajomymi kiedyś mieliśmy zajawką na bilard, a ostatnio to się częściej spotykamy na partyjkę pokera. To jest dopiero zabawa – adrenalinka na wysokim poziomie, wciąga strasznie.

23_olimp

Posty: 20