Koncerty Thomas Anders, jak śpiewa ?

Koncerty Thomas Anders, jak śpiewa ?

Hej, odszukałam w necie informację , że w tym roku będzie u nas Thomas Anders i będzie miał koncert.

Niezmiernie chciałabym na niego jechać. Jak się orientujecie gdzie i kiedy, dajcie znać.

mikusiński8

Posty: 19

 
W listopadzie będzie gorąco, a na Ergo Arenie obok koncertu Thomasa Andersa będziemy mieli okazję posłuchać innych gwiazd z lat 80tych i 90 tych. Fajne wydarzenie, jadę tam. Pozdrawiam.

namok

Posty: 20

 
Thomas Anders był w Polsce już bardzo wiele razy. Nigdy jednakże nie udało mi się otrzymać biletów na jego koncert. Teraz już uprzednio przygotowałam się na imprezkę, która będzie na andrzejki w listopadzie, bileciki leżą na półce. Jak chcecie się dobrze bawić przy przebojach Modern Talking i innych gwiazd to nie zwlekajcie z zakupem biletów.

bar33

Posty: 21

 
Jeśli chodzi o koncert Thomasa Andersa to będzie u nas 25 lipca w Operze Leśnej i 27 listopada w Poznaniu. Tu macie aktualną stronę z informacjami, gdzie można też kupić bilety http://www.thomasanders.pl. Osobiście niezmiernie się raduję. Pozdrawiam i życzę wszystkim udanej zabawy.

Polaczek90

Posty: 17

 
Jestem mocno podekscytowana koncertem Thomasa Andersa, na który już mam bilety. W sumie to ostatni raz byłam na koncercie Modern Talking i było to z naście lat wstecz. Podobno teraz równie świetnie im to wychodzi.

Jasio

Posty: 12

 
Mnie już nie bardzo podobają się koncerty Thomasa Andersa. Nie ma to jak to, kiedy tworzyli w tamtych latach razem z Bohlenem. Do tamtych lat mam po prostu sentyment i może po prostu zatem. Natomiast jak widać młodszej publiczności jego obecne koncerty bardzo odpowiadają. Nieraz brakuje nawet biletów.

Abaddon616

Posty: 16

 
Fani Thomasa Andersa mają powody do zadowolenia. Latem i jesienią będą jego koncerty. Można więc jechać albo do Poznania, albo do Sopotu. Ja wybieram się na andrzejkową imprezę, będą też różne stare zespoły.

Black_Riot

Posty: 17

 
Niezmiernie podoba mi się jak gra teraz Thomas Anders. Zakupiłam jego ostatnią płytę i jestem zachwycona. Wybieram się też na jego koncert w lipcu.

cfaniok6

Posty: 21

 
Zawsze lubiłam Thomasa Andersa. Kiedyś byłam zagorzałą fanką Modern Talking, a dzisiaj wiecznie śledzę o nich informacje. Skoro można zobaczyć ich na żywo, bo dość w wielu przypadkach przyjeżdżają do naszego kraju, to czemu nie sięgnąć. Na koncert w lipcu mam już bilety i nie mogę się doczekać.

strom

Posty: 19