Koncerty Sandra, jak śpiewa ?

Koncerty Sandra, jak śpiewa ?

Witam was gorąco. Czy słyszeliście może, czy będzie Sandra u nas w Polsce w to lato. Fajnie byłoby iść na jej koncert. Piszcie, jak coś wiecie, pozdrawiam.

basiulka45

Posty: 15

 
Na koncert takich gwiazd jak Sandra chętnie bym poszła. Można się na nich fajnie pobawić. Piosenkarka może będzie w Polsce w tym roku. Warto śledzić informacje o jej koncertach.

multikrzych

Posty: 23

 
Witam wszystkich. To jest strona impresariatu muzycznego Sandry, można zaprosić ją na koncert. Oczywiście trzeba się skontaktować z nimi http://www.sandra-music.pl Pozdrawiam gorąco. Udanej i ekstra zabawy.

Sarenka

Posty: 20

 
Sandra śpiewała od dziecka. Nie wypowiada się jednak pozytywnie o dzisiejszych programach, które wyłaniają dziecięce gwiazdy przychylnie, sama w takim konkursie brała kiedyś udział. Dziwne:(

Gosienka54

Posty: 17

 
Ja zawsze lubiłam jak śpiewa Sandra. Fajnie, że dalej to robi dla nas, fanów z tamtych ekstra lat, gdzie muzyka była całkiem inna niż jest teraz. Pozdrawiam.

Oct714

Posty: 20

 
Przy muzyce Sandry można bardzo dobrze bawić się podczas koncertów. Na co dzień nie niezwykle jakoś jestem do niej przekonana. Podobno teraz sporo koncertuje i udziela się w sporo wydarzeniach, to może i Polskę odwiedzi. Można iść na jej koncert, jak będzie u nas. Mam do niej sentyment. Śpiewałam jej przeboje do dezodorantu:)

bymbym23

Posty: 16