Z jakiego serwisu korzystacie jeśli chodzi o mp3?

Z jakiego serwisu korzystacie jeśli chodzi o mp3?

Nie wiem gdzie pobrać mp3.

Chodzi mi o darmowe ściąganie, bez żadnych ukrytych opłat, rejestracji itp. rzeczy. Wydaje mi się, że wszędzie ściąganie działa bardzo powoli i wcale nie jest takie proste, jak piszą.

muzyczny55

Posty: 23

 
Jak pobierasz mp3 to na niektórych stronach zauważcie trzeba niestety zgodzić się na przychodzący sms specjalny, za który to my płacimy. Koszt nie jest duży, ale ważne by strona miała do rzeczy muzykę, a nie kilka hitów, które dodatkowo nam się nie podobają. To tak na marginesie, ale ważne.

Django

Posty: 29

 
Ja korzystam od jakiegoś czasu z tej stronki http://pobierzpiosenki.pl. Polecam ją bo jest intuicyjna i bezproblemowo się z niej pobiera piosenki . Miałem styczność z różnymi, więc mam porównanie.

Warren1987

Posty: 29

 
Ja też zawsze pobieram piosenki z tej strony i jak widać innym też ona się podoba. Baza muzyczna niczego sobie, częste aktualizacje i dobra jakość plików muzycznych przyciągnęły moją spostrzeżenie.

mamuska

Posty: 25

 
Ja podchodzę do tego z dystansem i nie denerwuję się. Szukam do skutku darmowych mp3. Teraz mam już kilka fajnych stronek na oku, gdzie mają niesłychanie dobrą bazę muzyczną. Jakość też nie zniechęca. Stronka, jaką poleca kolega też jest całkiem spoko.

Hihi_WWW

Posty: 20

 
Mnie również nie udało się pobrać piosenki, którą chciałam za darmo. Tak to już jest, że nic nie ma za darmo. Tym bardziej jeśli nie chodzi o oklepane kawałki.

Mr Frog

Posty: 26

 
Nigdy nie ściągałam mp3 za darmo. Zawsze odpłatnie i też myślę, że jest zdecydowana różnica pomiędzy jakością plików. Wydaje mi się, że w tych darmowych trudno jest znaleźć coś oryginalnego, a jedynie hity z list przebojów. Pozdrawiam wszystkich na forum.

enriquess

Posty: 24