Koncerty Bad Boys Blue, szukam ??

Koncerty Bad Boys Blue, szukam ??

Wiecie coś o koncercie Bad Boys Blue?

Słyszałem, że będą grać u nas w tym roku? Chciałbym zobaczyć nowy skład.

czerław3

Posty: 13

 
28 listopada na Ergo Arenie będzie dużo koncertów, wiem, że na pewno będą grali Bad Boys Blue. Już w nowym składzie z Sylvią McInerney i Edith Miracle. Też są ekstra, mam nadzieję, że będziemy się wszyscy dobrze bawić. Kupujcie już bilety, bo potem może być krucho.

legia55

Posty: 17

 
Weselę się, iż Bad Boys Blue będzie w Polsce. Byłem już na ich koncercie, kiedy John McInerney gra z dwoma wokalistkami. Jest na co popatrzeć i uważam, iż całkiem dobrze się prezentują. Wczoraj kupiłem bilety. Będzie wiele innych sław. Widać, iż szykuje się niezła zabawa, ja jej nie chcę przegapić. Pozdrawiam.

ojojoj56

Posty: 20

 
Uwielbiam emocje na koncertach, teraz czekam na Bad Boys Blue. 28 listopada na Ergo Arenie będzie dużo gwiazd. Warto jechać, pozdrawiam. A co do biletów, to trzeba się spieszyć.

Iunae_Milt

Posty: 15

 
To jest strona, gdzie można kupić bilety na koncert Bad Boys Blue http://www.badboysblue.com.pl.

Ich nowy skład jest super. Słyszeliście ich, ja dopiero nie tak dawno wpadłam na ich nowe hity. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Kiedyś byłam fanką starego trio. Pozdrawiam wszystkich gorąco.

Motospec

Posty: 25

 
Nie mam jeszcze biletów na koncert Bad Boys Blue, który będzie jakoś jesienią. Wciąż nie mogę się zdecydować, czy warto jechać i oglądać skład zespołu, który jak wiadomo jest już inny i wcale mi się nie podoba.

labuh

Posty: 24

 
Nie mam jeszcze biletów na koncert Bad Boys Blue, który będzie jakoś jesienią. Wciąż nie mogę się zdecydować, czy należałoby jechać i oglądać skład zespołu, który jak wiadomo jest już inny i wcale mi się nie podoba.

Dziadek

Posty: 25