Jaka z firm ma styczność z zagranicznymi gwiazdami ?

Jaka z firm ma styczność z zagranicznymi gwiazdami ?

Kochani, orientujecie się, gdzie teraz odbędą się jakieś interesujące koncerty gwiazd zagranicznych? Chętnie gdzieś bym się przejechała. Jak coś wiecie, to podzielcie się informacją.

Gorąco pozdrawiam.

aśkaoop

Posty: 16

 
Z tego co czytałem to artyści zagraniczni miewają różne fochy podczas tras koncertowych i taki organizator może mieć z nimi niemało problemów.

wulkan777

Posty: 22

 
Z tak dobrą organizacją imprez jeszcze nie mieliśmy styczności. Firma spisała się na medal. Jako miasto z pewnością wrócimy do ich usług. Najistotniejsze jest to, że publiczności się podobało i czekali na więcej. Udana impreza, gorąco polecamy.

Smerfik

Posty: 14

 
No właśnie. Przeżycie jest nie do opisania. Tłumy publiczności na koncertach artystów zagranicznych, ten specyficzny klimat, to mi się podoba. W tym roku trzeba czegoś poszukać, albowiem akurat nie jestem w temacie, kto nas odwiedzi. Tak czy inaczej życzę udanej jakiejkolwiek zabawy i niezapomnianych wspomnień.

345_14

Posty: 19

 
Ciekawa jestem właśnie ile kosztuje taka organizacja koncertów np. na firmowej imprezie. Pewnie dużo, dlatego tylko te duże mogą sobie na to pozwolić.

Dragon

Posty: 17

 
Tutaj jest adres strony, gdzie można zbadać jacy artyści zagraniczni szykują się z odwiedzinami u nas http://www.solarismusic.pl. U nich można nawet samemu zamówić sobie koncert, trzeba jednak liczyć się z kosztami. Taką imprezę firmową organizował nasz szef, było znakomicie.

Krzysio

Posty: 31

 
Tak gwiazdy zagraniczne mają potrzeby, natomiast jak koncertem zajmuje się fachowy organizator, to wszystko jest ok. Jak nie zadba się o gwiazdy, to nie wrócą do Polski, a byłaby wówczas wielka szkoda.

namok

Posty: 20