Koncerty Fancy, znacie ?

Koncerty Fancy, znacie ?

Szukam informacji o koncertach gwiazd z lat 80-tych, takich jak Fancy itp. Znacie jakąś jesgo stronę koncertową?

daron64

Posty: 16

 
Fancy pisał też utwory dla innych wykonawców. Ogólnie to niesłychanie uzdolniony facet. Na początku nie chciał rozgłosu, występował pod innymi pseudonimami. Mnie zawsze podobało się to, co robił. Na jego koncertach dawniej można było mieć pewność, że będzie się człowiek dobrze bawił. Pewnie teraz nie jest w przeciwnym razie.

Katolik

Posty: 23

 
Nie wiedziałam, że Fancy daje jeszcze udziela się na koncercie. Nie siedzę na bieżąco w temacie, ale sporo gwiazd z lat 80-tych ciągnie swoją sceniczną karierę. Ale Fancy zaczynał jak nie był już taki młody, miał chyba ponad 40 lat, nie urażając oczywiście 40-latków.

kombo87

Posty: 12

 
To jest strona impresariatu Fancy http://www.fancy.info.pl. To oni organizują jego koncerty w Polsce. Można się z nimi skontaktować. Poza tym na stronie można odnaleźć aktualne informacje o tym artyście.

Katolik

Posty: 37

 
Fancy koncertuje i to po wszystkich kontynentach. Ma facet krzepę. Zaczynał, gdy ja byłem młody i niesłychanie mi się wtedy podobał. Teraz nawet nie wiem, jak wygląda.

345_14

Posty: 17

 
Wiadomo, iż Fancy dalej koncertuje. To mi się podoba. Ma power do tego poprzez całe życie. Za to go właśnie kiedyś pokochałam. Do jego muzyki zaraził mnie mój tata. Dzisiaj nie żałuję, iż znam jego cały dorobek.

@marcelko

Posty: 21