Koncerty Sonique, szukam ?

Koncerty Sonique, szukam ?

Hej, szukam jakiejś strony, gdzie można śledzić trasę koncertową i info o Sonique. Bardzo zależy mi jechać na jej koncert, niekoniecznie musi być w Polsce. Jak będziecie coś wiedzieć, to chetnie skorzystam.

Pozdrawiam.

werwer

Posty: 16

 
Ja odnalazłam taką stronę z trasą koncertową Sonique http://www.sonique.pl i nie tylko. Jest aktualizowana i rzetelna. Zarówno jak ma być w Polsce to tu z pewnością będzie informacja i możliwość zakupu biletów. Oj fajnie by było, gdyby do nas przyjechała.

mirekp2005

Posty: 15

 
Ciągle śledzę poczynania kochanej Sonique. Widać, że stale się rozwija i ma coraz większe grono zaprzyjaźnionych fanów. Mam do niej wielki szacunek, bo bardzo dużo dobrego zrobiła dla sceny klubowej. To dzięki niej dziś muzyka klubowa może cieszyć się uznaniem. Zapoczątkowała to, co dzieje się dalej. Kocham ją.

Aniusiaaa1

Posty: 26

 
Nie można mówić o muzyce klubowej, nie mówić o Sonique i jej koncertach. Oprócz tego, że jest didżejem, śpiewa i pisze teksty. Ma po prostu talent i dobrze, że ciągle koncertuje i jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami, których jest coraz więcej.

fill

Posty: 17

 
Jak słyszę będzie koncert Sonique to wywołuje to we mnie dreszcze. Z emocji oczywiście. Na ostatni nie udało mi się dostać. Teraz wciąż szukam wątków w internecie, żeby nie przegapić jej koncertu.

Odi

Posty: 35

 
Nic nie wiem na temat koncertu Sonique w Polsce. Jak coś będziecie wiedzieli, to prędko napiszcie. Będę wracała na forum z nadzieją. Pozdrawiam serdecznie.

ombre070

Posty: 20