Gdzie - peducure wrocław

Gdzie - peducure wrocław

Cześć. Gdzie warto zrobić manicure we Wrocławiu? Chcę zrobić klasyczny manicure z malowaniem paznokci przed ważną imprezę. Zależy mi na jakości wykonania.

audi80

Posty: 15

 
Zawsze wybieram manicure i pedicure klasyczny. Jakoś nie mam zaufania do nowości. Wolę, żeby paznokcie wyglądały estetycznie i dyskretnie.

namok

Posty: 14

 
Bardzo fajną ofertę ma salon www.manicurepedicurewroclaw.pl . To jest nowe miejsce we Wrocławiu, ale wydaje mi się, że szybko zdobędą grono stałych Klientek, bo zabiegi są naprawdę dopracowane. W salonie można wykonać manicure, pedicure, wiele zabiegów pielęgnacyjnych. Nowością jest przenoszenie na paznokcie dowolnej grafiki za pomocą specjalnej drukarki (można wybrać ją z katalogu lub dostarczyć własne wzory).

Różyczka

Posty: 18

 
Najczęściej robię manicure francuski. Jakoś nie przekonałam się do długich paznokci z wzorkami. Wolę elegancki, dyskretny efekt.

Trener

Posty: 18

 
Przyzwyczaiłam się do jednokolorowych paznokci lub manicure francuskiego. Jakoś nie mogą przekonać się do modnych teraz wzorków.

Odi

Posty: 13

 
Ja mogę Ci polecić manicure hybrydowy. Paznokcie doskonale się prezentują, płytka nie odpryskuje, jest bardzo trwała. Moim zdaniem to świetny zabieg dla osób, które chcą, aby ich paznokcie dobrze prezentowały się na co dzień.

Madzia

Posty: 19

 
Ja zawsze robię manicure u swojej ulubionej kosmetyczki, zwykle wybieram klasyczny z malowaniem paznokci.

wicio149

Posty: 15

 
Wiele zależy od tego, czego od salonu oczekujemy. Wiele pań wybiera salony kosmetyczne w oparciu nie tylko o jakość wykonania samych zabiegów, ale i bierze pod uwagę wystrój. Zawsze fajnie jest, jak taka wizyta pozwala się zrelaksować, oderwać od dnia codziennego.

Franuś

Posty: 27