gdzie we Wrocławiu warto iść na depilacje laserową?

gdzie we Wrocławiu warto iść na depilacje laserową?

Cześć. Gdzie we Wrocławiu chodzicie na depilację? Szukam jakiejś sprawdzonej oferty. Chodzi mi o trwałą depilację laserową.

beata77

Posty: 12

 
Ostatnio także przeglądałam oferty zabiegów depilacji laserowej i wybrałam 2 salony (ale niestety nie we Wrocławiu). Jeszcze nie umówiłam się na wizytę, ale postaram się zrobić zabieg przed wakacjami.

czerwińska

Posty: 20

 
Niedawno korzystałam z depilacji woskiem i za każdym razem zastanawiam się, czy nie zainwestować jednak w depilację laserową i mieć spokój z niepotrzebnym owłosieniem.

Grabow12

Posty: 23

 
We Wrocławiu znajdziesz dość dużo ofert depilacji laserowej (w salonach kosmetycznych, gabinetach medycyny estetycznej czy salonach łączących zabiegi upiększające ze SPA).

Złoty

Posty: 18

 
Wybierz ofertę salonu oferującego depilację laserem Vectus, który jest po prostu świetny (najnowocześniejszy laser na świecie). Posiada on funkcję odczytu poziomu melaniny bezpośrednio po przyłożeniu lasera do włosków na partii, gdzie ma być wykonana depilacja. W ten sposób można szybko określić parametry zabiegu.

olka54

Posty: 11

 
Korzystałam z depilacji górnej wargi w salonie Vectus Palomar (www.laservectus.pl ) przy ul. Piłsudskiego we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona z oferty. W salonie wykorzystywany jest bardzo nowoczesny, skuteczny laser marki Vectus. Jego dużym plusem jest to, że daje efekt widoczny już po 1 zabiegu. Bardzo jestem zadowolona zarówno z samego efektu, jak i życzliwej, kompetentnej obsługi.

Nikuś23

Posty: 13

 
Niedawno zdecydowałam się na laserową depilację przedramion i bardzo jestem zadowolona z efektu. Zabieg wykonywany był laserem Vectus, który jest bardzo precyzyjny, nie wiążę się z bólem (ma specjalną nakładkę chłodzącą, dzięki czemu niemal nie czuć ciepła i nie ma ryzyka poparzeń).

zbychuuu

Posty: 16

 
Jeszcze nie korzystałam z depilacji laserowej, ale też się zastanawiam nad takim zabiegiem. Ponoć efekt jest trwały, włoski nie odrastają.

Oct714

Posty: 26

 
Ostatnio zastanawiam się nad depilacją laserową rąk (w przypadku nóg korzystam z depilacji woskiem w swoim ulubionym gabinecie kosmetycznym) i myślałam nad laserem.

Yuri20

Posty: 13