depilacja laserowa w Gdańsku, gdzie warto ?

depilacja laserowa w Gdańsku, gdzie warto ?

Iść na doświadczony laser czy może sobie nabyć jedno z tych reklamowanych urządzeń? Nie wiem sama, co mam wybrać.

piekniśś

Posty: 6

 
Bezboleśnie depilacje laserową w Gdańsku wykonują tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/. Byłam i korzystałam. Mogę potwierdzić, iż naprawdę robią to profesjonalnie.

Kódłaty

Posty: 12

 
Kobiety w ciąży czy kobiety, które karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest dużo, dlatego najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wtedy dowiedzieć.

Warszawiak

Posty: 4

 
Korzystałam już kilka raz z depilacji laserowej w gdańsku. Zabieg bezbolesny i szybki. Według mnie warto było wydać na niego pieniądze, bo są z tego super efekty.

hihi45hihi

Posty: 15

 
Korzystałam z depilacji laserowej w Gdańsku i tam mieli taki specjalny żel. Nic nie czułam. Też się bałam, bo różnie z tym bywa, a próg bólu mam raczej niski. Na szczęście nic się nie działo i jestem zadowolona.

Gumis

Posty: 23

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, natomiast bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i odpowiednio po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, wobec tego nie polecam innym. Może obecnie jest inaczej? Nie wiem.

edyta123

Posty: 11