Mezoterapia w Rzeszowie, polecicie coś ?

Mezoterapia w Rzeszowie, polecicie coś ?

Chciałabym skorzystać z jakiegoś sprawdzonego zabiegu na cellulit. Co polecacie, tylko oczywiście naprawdę skuteczne metody w salonie kosmetycznym, a nie domowe sposoby typu naprzemienne prysznice :)

Wiśniak45

Posty: 9

 
Koleżanka korzystała z klapp clinical care, też muszę :) Od razu zauważyłam różnicę. Naprawdę muszę niezwyklej przemóc się do tych nowych metod. Też radzę :)

Finest

Posty: 24

 
Korzystałam z tego miejsca http://www.pracowniawdzieku.pl/endermologia.htm. Polecam każdej kobiecie, której zależy na szybkich efektach odnośnie modelowania sylwetki. To niezwykle dobry salon kosmetyczny z rzeszowa.

Penio

Posty: 25

 
Ja jakoś nie niesłychanie wierzę tym zabiegom. Ciekawe czy zwracają koszta, jeśli akurat taki zabieg usuwania rozstępów okaże się bezowocny? Wiem, iż u nas w Rzeszowie jest kilka dobrych miejsc, jakie są chwalone przez pacjentki, niemniej jednak sama bym się chyba nie poddała takim zabiegom, co innego zwykła kosmetyka.

Pamooko

Posty: 18

 
Mama powiedziała, że niestety nie pozwala mi na taką fotoepilację. Będę musiała poczekać aż skończę 18 lat i sama podejmę o sobie decyzję. Nie mam zamiaru jak ona używać codziennie maszynki, bo taki zabieg może być niebezpieczny. Czytałam na profesjonalnych stronach, że laser jest bezpieczny i należy tylko zwrócić uwagę na przeciwwskazania. Ja takich nie mam. Cóż będę czekać jeszcze pół roku :)

wujekB

Posty: 17

 
Ze swoim cellulitem walczyłam jak lew przez ponad 3 lata. Pomogły mi dopiero zabieg endermologia integral. Taki masaż to jednakże coś całkiem innego niż tradycyjne metody. Koszt jest i trzeba się z tym liczyć, niemniej jednak efekty są niesamowite i szkoda nie sięgnąć.

edyta123

Posty: 15

 
Najpierw krem jeden, później drugi i trzeci serum itd. Cała moja łazienka tonie od kosmetyków różnego rodzaju. Od jakiegoś jednakże czasu korzystam z mezoterapii w gabinecie w Rzeszowie i niesłychanie sobie chwalę jakość tego zabiegu. Rzeczywiście można zrezygnować z wielu kosmetyków, których się dotychczas stosowało i zamienić je na stosunkowo lżejsze :)

Mariusz

Posty: 14