czarter jachtu na Jezioraku, polecicie ?

czarter jachtu na Jezioraku, polecicie ?

Myślałem ostatnio żeby spędzić wakacje nad wodą. Właściwie to na wodzie i teraz moje pytanie czy można wynająć sobie jacht albo jakąś łódź motorową? Jeśli macie kogoś, kto się zajmuje wynajem takiego sprzętu to dajcie mi znać.

michaś34

Posty: 1

 
Pływanie ma swoje wady i zalety. Wszystko jest dobrze, jeżeli jest pogoda, niemniej jednak jeżeli się zepsuje to na takiej małej powierzchni trzeba będzie siedzieć. W Polsce z pogodą jest niesłychanie różnie, a rezerwując jacht tygodnie czy miesiące przed nie będzie łatwo to wszystko przewidzieć.

Marioleczka

Posty: 12

 
Wybór firm, które się zajmują czarterami jest bardzo duży. Warto odwiedzić kilka stron i wtedy przekonamy się jak to wszystko wygląda i czy spełnia nasze wymagania.

Black_Riot

Posty: 17

 
Myślę, że każdy powinien spróbować pływania, a Jeziorak akurat się do tego niezmiernie dobrze nadaje. Jeśli ktoś myśli o morzu, natomiast nie ma doświadczenia to niech da sobie spokój. Doświadczenie trzeba będzie zbierać na jeziorze. Jeśli nam się spodoba to można myśleć dalej. Na wszystko trzeba mieć czas i potrzebna jest wiedza.

wicher45

Posty: 4

 
To jest tak, że nie wszystkim się to podoba. Dużo osób napatrzy się na filmy i myśleli, że to wszystko takie niezwykle proste. Tym niezwyklej, jeśli można mały jacht wynająć bez uprawnień. To jednakże jest woda, wobec tego trzeba uważać, co się robi, aby nie było to niebezpieczne.

ltomzik

Posty: 5

 
Mnie pływanie interesowało od dzieciństwa, ale nigdy nie było mieć stać na jacht. Trzeba mieć gdzie go trzymać, a mieszkam w bloku, dlatego wynajmowanie jachtu to dla mnie szansa na to, aby miło spędzić wolny czas.

chksfans

Posty: 22

 
My całą rodziną pływamy po jeziorze, dlatego polecam taką formę spędzania urlopu. Na początku nie do końca mi się to podobało, ale teraz nie chce innych wakacji. Zawsze czarteruje na kilka tygodni jacht i spędzamy czas na wodzie. Polecam wszystkim kochającym wodę.

codePerformance

Posty: 14

 
Korzystałem z czarteru w Iławie i było super. Firma była niezmiernie dobrze przygotowana, ale co istotne samo jezioro to super atrakcja. Nigdy się nam nie będziemy nudzić.

AliGGG

Posty: 20

 
Od czarterów jachtów nad Jeziorakiem jest firma https://plywadelko.pl i ich mogę Wam polecić. Przekonacie się, iż oni mają to wszystko, czego szukacie dla siebie na wakacje.

pawel253

Posty: 14

 
Na jeziorze można spotkać różne osoby. Jedni potrafią pływać, a inni nie mają o tym zielonego pojęcia. Im mniej jest tych drugich tym bardziej jest bezpiecznie.

labuh

Posty: 10