warsztaty z szycia dla przedszkolaków, gdzie warto ?

warsztaty z szycia dla przedszkolaków, gdzie warto ?

Wiecie może gdzie będę mogła realizować własne projekty, na szycie zabawek?

Dobruśw90

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o warsztaty z igłą i nitką to muszę wam powiedzieć, że kiedyś zapisałam na nie moją córkę. Na początku byłam sceptycznie do tego nastawiona. Byłam zdziwiona, że moja córka tak niezmiernie polubiła te zajęcia i chce nadal na nie chodzić. Tutaj wysyłam wam stronkę http://www.gosilandia.pl.

Czertuś_00

Posty: 9

 
Mojej koleżanki dziecko także uczęszczało na takie zajęcia. Wiem, że dzieci realizują własne projekty. Szyją wszystko to co chcą, pod okiem sympatycznej Pani.

Mmatckhew

Posty: 7

 
Szycie maskotek z rysunków dzieci musi być naprawde fajne. Powiem córce, aby ciekawego coś narysowała i zamówienie maskotkę.

Ciapek

Posty: 5

 
Ja kiedyś zamówiłam u jednej pani szycie maskotki z rysunku dziecka. Mój syn był bardzo zadowolony, że do tego co narysował na kartce, może się teraz przytulać.

Odi

Posty: 35

 
Ja kiedyś zamówiłam u jednej pani szycie maskotki z rysunku dziecka. Mój syn był niesłychanie zaspokojony, iż do tego co narysował na kartce, może się teraz przytulać.

Oct714

Posty: 13

 
Jest wiele stron, które oferują personalizowane upominki dla dzieci. Fajne są takie prezenty, w tym roku też będę ich szukać.

Namo

Posty: 12