szkolenia bhp katowice, opinie

szkolenia bhp katowice, opinie

Nie wiem czy szkolenia bhp są w ogóle konieczne, bowiem widziałem, iż nawet kierownicy jak się coś dzieje to nie wiedzą, co dokładnie mają robić i jak działać żeby było bezpieczniej.

Lalka

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o szkolenia bhp w Katowicach to wystarczy, iż wejdziesz na stronę http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i masz kogoś należytego.

namok

Posty: 11

 
Trudno jest porównać to, co mają na bhp na śląsku z tym, co jest dla przykładu na pomorzu. To całkowicie inny przemysł, dlatego trzeba w przeciwnym razie podchodzić do takiego szkolenia. W ten sposób uzyska się bezpieczeństwo w pracy, co przecież może komuś uratować zdrowie, a nawet życie.

matek562

Posty: 17

 
Trudno jest porównać to, co mają na bhp na śląsku z tym, co jest dla przykładu na pomorzu. To całkowicie inny przemysł, dlatego trzeba inaczej podchodzić do takiego szkolenia. W ten sposób uzyska się bezpieczeństwo w pracy, co przecież może komuś uratować zdrowie, a nawet życie.

doprzodu67

Posty: 9

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, albowiem firm, które przy kopalniach pracują jest bardzo dużo. Wystarczy troszkę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

Pracujtaaa

Posty: 16

 
Na śląsku przykładamy wiele uwagi to szkoleń, bo pracujemy w górnictwie i niestety tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów niezwykle kosztowny. To, dlatego my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

Dziadek

Posty: 20

 
Bez problemów można odnaleźć szkolenia bhp w Katowicach, bowiem u nas jest firm bardzo sporo i jeśli tylko chcesz to na pewno coś należytego dla siebie dopasujesz. Wystarczy się rozejrzeć.

Kerty67

Posty: 5

 
Nie wszyscy wiedzą, iż szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zagwarantować na naszym stanowisku pracy. Wiemy wówczas, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

luke130

Posty: 13

 
Odbywam szkolenia bhp w Katowicach i akurat pracuje, jako kierowca także nie ma tutaj różnicy czy to centrum kraju czy inny region. Na pewno w przypadku górnictwa jest to całkowicie, co innego, ale u mnie nie.

ZaNK3R

Posty: 23

 
Moje doświadczenia są takie, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować utratę palców albo ręki, dlatego nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, które są organizowane u nas są sensowne i ciekawe, dlatego u nas każdy słucha. Według mnie istotne jest odpowiednie podejście do tego tematu, a wtedy osoby, które mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wtedy jest dobrze.

grzes3345

Posty: 24