szkolenia internetowe ??

szkolenia internetowe ??

Dzień dobry. Czy uznajecie za wartościowe kursy i szkolenia internetowe? Chciałbym poznać Waszą opinię na ten temat.

Facio

Posty: 4

 
Nigdy nie zdarzyło mi się, aby płacić za szkolenia internetowe. Obecnie skłaniam się ku takiemu rozwiązaniu, ponieważ chciałbym uzyskać wartościową wiedzę, a jej źródła w Internecie są mocno ograniczone. Wiadomo, że nikt nie opublikuje za darmo szkolenia, nad którym pracował wieloma tygodniami, a nawet miesiącami. To logiczne.

Lupusx 

Posty: 7

 
Wiadomo, iż każdy ma zupełnie różne podejście do sprawy, jeżeli chodzi o kursy i szkolenia internetowe. Sam nie miałem przekonania do takiej formy nauki, jednakże znajomy namówił mnie, iż można w ten sposób mocno rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności. Miał rację...

andrew66

Posty: 9

 
Moim zdaniem zdecydowanie najwyższej jakości kursy internetowe z certyfikatem znajdziecie pod tym adresem: http://www.abc-wiedzy.pl. To sprawdzony serwis, który bez wahania polecam!

mirekp2005

Posty: 9

 
Uważam, że solidne kursy internetowe muszą wiązać się z koniecznością zapłacenia minimum kilkudziesięciu pln. W przeciwnym wypadku istnieje wielkie ryzyko, że będą naprawdę mizernej jakości… Bezwartościowe.

Miki789

Posty: 4

 
Nie chciałem wydawać pieniędzy na kursy i szkolenia internetowe. To okazało się błędem, ponieważ mój znajomy zyskał w ten sposób nieocenioną wiedzę...

Kitas

Posty: 7