Znacie jakiś blog odnośnie siemens s7-1200 ?

Znacie jakiś blog odnośnie siemens s7-1200 ?

Zastanawiam się bardzo poważnie nad zrobieniem kursu dotyczącego sterowników siemens s7 ale zastanawiam się czy na tego typu kursie faktycznie przekazywana jest wiedz praktyczna czy jedynie wiedza teoretyczna?

CAUCHETWERE

Posty: 12

 
W mojej opinii pomiędzy kursami wideo a darmowymi szkoleniami siemens tak naprawdę nie ma kompletnie żadnej różnicy i moim zdaniem są one idealne jedynie na początek nauki a później i tak należy kupić szkolenie płatne.

Polaczek90

Posty: 17

 
W przypadku szkoleń siemens dotyczących programowania sterowników tej marki tak naprawdę Twoje wykształcenie nie ma kompletnie żadnego znaczenia. Istotne jest to abyś faktycznie miał chęci do nauki i naprawdę pragnął zdobycia nowej wiedzy oraz nowych kompetencji.

dersu4

Posty: 20

 
Moim zdaniem jeśli będziesz miał odpowiednie chęci to z darmowych szkoleń siemens również wyciągniesz bardzo wiele i nauczysz się przynajmniej podstaw programowania sterowników.

arbusik45

Posty: 24

 
Jeśli szukasz faktycznie dobrego podstawowego kursu siemens to polecam Ci ten: http://www.s7-scl.pl/kurs-plc/podstawowy/s7-plc/. Moim zdaniem kurs ten mimo, iż krótki to faktycznie przekazuje ogromną liczba informacji i jest faktycznie niezwykle wysokiej klasy.

karol2444

Posty: 26

 
Jeżeli nie czujesz wewnętrznej potrzeby uczestnictwa w szkoleniu siemens a chcesz tam iść tylko dlatego, że słyszałeś, że programiści dobrze zarabiają to moim zdaniem powinieneś sobie darować tego typu szkolenia ponieważ moim zdaniem nie są one dla Ciebie.

tuba34

Posty: 31

 
W mojej opinii odnalezienie rzeczywiście dobrego kursu programowania sterowników siemens nie jest dzisiaj większym problemem ze względu na prosty dostęp do internetu.

handoras

Posty: 22

 
W mojej opinii nawet jeśli potrafisz programować sterowniki siemens s7 to blogi mogą i tak dostarczyć Ci sporo wiedzy. Na niektórych przedstawiane są na przykład niestandardowe sposoby, które pozwalają na jeszcze większe wykorzystanie możliwości jakie dają tego typu sterowniki co z pewnością wiele razy Ci się przyda.

Kostek7

Posty: 31

 
Od siebie jak najbardziej polecam Ci kurs siemens s7 ponieważ jest on doskonały do tego aby zdobyć najpotrzebniejszą wiedzę z zakresu programowania sterowników marki siemens.

Jermeri

Posty: 9

 
Sam jestem programistą sterowników siemens i zaczynałem od darmowych szkoleń siemens więc moim zdaniem są one naprawdę warte uwagi i polecam je każdej osobie która zaczyna. Dzięki nim poznasz podstawy oraz przede wszystkim dowiesz się czy programowanie tego typu sterowników faktycznie Cię interesuje i faktycznie jest dla Ciebie.

eagle

Posty: 28