Testy na Celnika, gdzie szukać ?

Testy na Celnika, gdzie szukać ?

Cześć.

W jakim stopniu skomplikowane są testy na ochroniarza? Niebawem mam zamiar je nabyć i próbować zdać licencję. Kolega opowiadał mi, że trzeba poświęcić na to nieco czasu, ale winno się udać :)

Boss

Posty: 25

 
Witam.

Nie mam wątpliwości, że test multiselect potrzebuje bardzo dużo zaangażowania podczas codziennej nauki, gdy chodzi o kandydata do pracy w policji. Osobiście zamówiłem ten zestaw: http://www.odpowiedzi.com.pl/21-multiselect-z-odpowiedziami.html i właśnie się z niego uczę :)

multikrzych

Posty: 23

 
Cześć.

Moje zdziwienie było bardzo duże, gdy dowiedziałem się, z jakim stopniem trudności związane są testy do straży granicznej. To setki pytań, które czasami niekoniecznie okazują się proste, a odpowiedzi nie są oczywiste.

Nie mam wątpliwości, że będę musiał włożyć dużo pracy, aby je zdać!

Pietiap

Posty: 32

 
Dzień dobry.

Zwróćcie spostrzeżenie na to, aby Wasze testy do straży granicznej były aktualne. Mój kolega wkopał się zamawiając niedzisiejsze testy, a miesiąc nauki poszedł na marne. Muszą być one datowane na aktualny rok, bo w przeciwnym wypadku zmarnujecie tylko czas i pieniądze.

Lopez58

Posty: 28

 
Witam.

Przyznam szczerze, że gdy zaliczyłem testy do policji to mi nieco ulżyło, niemniej jednak wiedziałem, że przede mną jeszcze multiselect. Na szczęście zamówiłem w Internecie owe testy za około 50 złotych, przyswoiłem pytania i odpowiedzi – nie miałem najmniejszych kłopotów ze zdaniem testów!

Asia

Posty: 23

 
Hej. W sumie każdy człowiek, który chce ochraniać jakiś obiekt musi zdać testy na ochroniarza. Także musiałem się podjąć tego zadania, natomiast na szczęście po paru tygodniach systematycznej nauki udało mi się zdać egzamin z wynikiem pozytywnym. Moim zdaniem pożądane byłoby zamówić aktualny zestaw pytań i odpowiedzi, który ważnie ułatwi przygotowania.

zwc18

Posty: 26