pływanie legnica, poszukuję!

pływanie legnica, poszukuję!

Prosto dziecko nauczyć pływania? Jak nie zniechęcić go do wody tylko zachęcić? Ma ktoś w tym doświadczenie?

igorek

Posty: 4

 
Wysłałem dziecko na obóz z Legnicy z firmą http://www.maris.org.pl i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Według mnie są najlepsi, bo nikt lepiej nie potrafi zorganizować dzieciom czasu jak właśnie oni.

Sarev22

Posty: 21

 
Nie za bardzo pomogę, bo tym temacie, bo się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, dlatego nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wtedy znać.

wrrraak22

Posty: 10

 
Pływanie się niezmiernie przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna ilość ludzi, dlatego nie warto ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym wypadku braliśmy lekcje indywidulane, albowiem tak nam było wygodniej i dziecko o sporo szybciej nauczyło się pływać.

Kruk

Posty: 20

 
Pływanie się bardzo przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna ilość osób, dlatego nie warto ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, bo tak nam było wygodniej i dziecko o wiele szybciej nauczyło się pływać.

Nacisk45

Posty: 5

 
Wysyłałem dziecko na kolonie z Legnicy i jestem zaspokojony. Firma łączy zabawę i naukę pływania. ogólnie dziecko tam się nie nudziły. Według mnie to był super czas spędzony przez nich, wobec tego polecam wszystkim wybieranie właśnie takiej opcji.

pawel253 

Posty: 6