Producent kory, gdzie warto ?

Producent kory, gdzie warto ?

Jak ktoś kupował już korę ogrodową w jakimś miejscu i było wszystko ok, zwłaszcza z jakością, która nie do końca jest dobra u wszystkich producentów, to z góry dziękuję za namiary. Sprawa trochę pilna, więc czekam.

giurent

Posty: 11

 
Bądź co bądź i tak nie ma na co narzekać. Bo ten rodzaj ściółki, jak kora sosnowa to najtańsza oferta na rynku. Są oczywiście inne, ale kora sosnowa zasługuje na wielkie uznanie w naszych ogrodach. Polecam.

alliknet5

Posty: 9

 
Jak szukacie dobrego producenta kory w Bydgoszczy, to polecam http://www.kora-ogrodowa.net/oferta-hurtowa/. Jeszcze nigdy się nie zawiodłem na jakości, poza tym dowożą korę do domu. Jeśli chodzi o obsługę klientów nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam wszystkim z czystym sumieniem.

Oct714

Posty: 9

 
Bardzo się cieszę i dziękuję za pomoc w znalezieniu naprawdę wartościowej hurtowni kory ogrodowej. Jednak co producent to producent. Jeszcze raz piękne dzięki.

grysssik

Posty: 23

 
Super oferta. Dobra cena i to mnie najbardziej cieszy, bo w tym sezonie nie będę grzeszył ekstra budżetem. Jak dla mnie każda oferta powinna być taka rewelacyjna, jak ta kory ogrodowej hurtem.

Laleczka

Posty: 10

 
Kiedyś kupowałem korę do ściółkowania po prostu w marketach, ale jest gorszej jakości niż z hurtowni kory ogrodowej. Być może są promocje w marketach, ale ja już w nich nie gustuję. Zależy mi na swoim ogrodzie, a gleba to najważniejsza kwestia przecież. Poza tym jeśli chodzi o korę sosnową to wcale nie wychodzi ona tak drogo.

TVNbox

Posty: 18

 
Dla mnie też było ważne znaleźć taniego producenta kory ogrodowej, bo potrzebuję jej w sezonie w stosunkowo dużych ilościach. Nie narzekam na tego producenta, bo rzeczywiście można u niego liczyć na całkiem dobrą ofertę. Ale ogólnie zależało mi również na jakości, tutaj jest dobra, więc korzystam.

tigra32

Posty: 16

 
Znam tego producenta kory ogrodowej w Bydgoszczy. Kilkukrotnie miałam okazję zrobienia kupna w tym miejscu i jestem pod wrażeniem, że mają tak dobrą jakość kory w tak rewelacyjnej cenie. Mnie odpowiada, więc polecam.

Jasio

Posty: 12

 
W swoim ogrodzie używam zawsze kory sosnowej. Nie szukam tanich ofert. Mam swojego zaufanego producenta, którego naprawdę warto posiadać, bo jak wiadomo z jakością tego produktu może być różnie.

Kódłaty

Posty: 28

 
W swoim ogrodzie używam zawsze kory sosnowej. Nie szukam tanich ofert. Mam swojego zaufanego producenta, którego faktycznie należałoby posiadać, bo jak wiadomo z jakością tego produktu może być różnie.

Rafałek34

Posty: 13