sklep z wyjątkowymi meblami

sklep z wyjątkowymi meblami

Panie i panowie, gdzie na ten moment opłaca się zamawiać meble jeśli chodzi o internet? Podpowiecie jakieś swoje sprawdzone sklepy z szybką wysyłką?

turysta00

Posty: 12

 
Ja wynajmuję mieszkanie, więc mebli swoich jako takich to nie mam. Ale może za jakiś czas dostanę kredyt, kupię coś swojego i wtedy się zacznie jeżdżenie po salonach meblowych...:)

TVNbox

Posty: 18

 
Moja sofa to już się prezentuje tak strasznie, że aż się prosi o wymianę, tylko jeden malutki problem jest...brak środków na koncie. Taki niuans ;)

ombre070

Posty: 22

 
Z tymi sklepami meblowymi to różnie można trafić. Ja to mam pecha powiem szczerze. Najczęściej się zdarzają problemy z dostawą. Niby ma być z dnia na dzień a się okazuje, że czekam kilka dni;/

timonnn

Posty: 18

 
No generalnie jak sobie patrzę po salonach meblowych w necie to te meble na fotkach prezentują się bardzo ciekawie. Tylko trochę mam obawy, że jednak z jakością może być na bakier w wielu przypadkach.

Januszek

Posty: 18

 
Nie tak dawno wymieniałem rogówkę i faktycznie kupowałem przez internet bardzo tanio. Jak się ma trochę szczęścia to można w internetach coś przyoszczędzić.

johncena67

Posty: 21

 
Pozytywne mam doświadczenia ze sklepem online ze strony www.mebel-partner.pl. Ofertę mają mega zróżnicowaną. Z jednej strony meble importowane z Azji, a z drugiej mebelki polskich firm. Ja akurat kupowałem tutaj polskiej produkcji narożnik Miami.

mamuska

Posty: 25

 
Heh, największe przygody to mam zawsze z montażem mebli. Wszystko ładnie na instrukcji wygląda, a jak przychodzi co do czego to parę dni się męczę ze złożeniem wszystkiego do kupy.

Laleczk23

Posty: 21

 
Ja to na bank będę potrzebował biurka do domu, bo już mi praktycznie tylko tego mebelku brakuje. Wszystko inne już kupione. Jakoś co do biurka to nie mogę się zdecydować na nic konkretnego.

Mr Boks

Posty: 29