prywatne przedszkole wilanów, znacie ?

prywatne przedszkole wilanów, znacie ?

Jakie są dziś opłaty za przedszkole Wilanów? Robię rozeznanie w okolicy i chciałabym poznać ceny.

Dzidzia

Posty: 2

 
Jeżeli chodzi o prywatne przedszkole miasteczko Wilanów to według mnie jest to jeden z najlepszych wyborów w kwestii wyboru przedszkoli w naszym kraju.

Jasieczek23

Posty: 7

 
Zauważyłam, że mnóstwo osób pyta jak to jest z posiłkami w prywatnym przedszkolu Wilanów. Wygląda to w ten sposób, że jeżeli zgłosimy nieobecność dziecka w danym dniu to wtedy za jedzenie nie trzeba płacić.

Fanatyk

Posty: 6

 
Zastanawiając się które przedszkole dla dziecka wybrać polecam wejść na stronę: http://www.karate-kids.pl i zbadać całą ofertę niepublicznego przedszkola Wilanów. Na pewno nie będziecie tego żałować i je wybierzecie.

Aniusiaaa1

Posty: 26

 
W wypadku, gdy któraś z Was szuka pracy jako przedszkolanka to polecam Wam prywatne przedszkole Wilanów. Nie wiem czy jeszcze szukają nowych ludzi, niemniej jednak ja odkąd tam pracuje jestem rzeczywiście niezmiernie zadowolona pod wieloma względami. Godna polecenia jest przede wszystkim atmosfera, która panuje każdego dnia pracy.

Fanatyk

Posty: 4

 
Według mnie niepubliczne przedszkole Wilanów jest wręcz doskonałym wyborem, jeżeli ktoś z Was szuka sprawdzonego przedszkola dla dziecka. Moje dziecko zawsze wraca stamtąd niesłychanie zadowolone i mogę polecić każdemu to miejsce.

zuzia_00

Posty: 4

 
Wydaje mi się, że jednym z lepszych miejsc dla dzieci jest przedszkole Wilanów. Widać, że pracujący tam nauczyciele robią to z pasją, bo dziecko zawsze wraca zadowolone.

deberty56

Posty: 4