kto dzwonił z UK, polecicie ?

kto dzwonił z UK, polecicie ?

Znacie może jakiś serwis internetowy gdzie można będzie sprawdzić, kto dzwonił z UK? Nie mam nikogo w Anglii, a od dwóch dni kierunkowy z UK mi się wyświetla i nie wiem, kto to może się do mnie dobijać?

100%UP

Posty: 2

 
Dla tych, którzy chcą już teraz sprawdzać numer telefonów z UK polecam serwis https://whocalledmeuk.co.uk. Tutaj znajdziecie to wszystko, czego potrzebujecie o danym numerze który dzwonił.

syrena88

Posty: 17

 
Zawsze trzeba uważać, co się robi, a wtedy nie wpadniemy w ich pułapkę. Sprawdzając, kto do nas dzwonił zabezpieczamy się, to trwa kilka chwil, bo jest serwis, który nam umożliwia takie działanie. Warto taką okazję wykorzystać.

suderuss3

Posty: 4

 
Na nieszczęście, niemniej jednak oszustów jest niezwykle dużo. Mój znajomy odebrał, niemniej jednak nic nie usłyszał w słuchawce to zadzwonił znów. Zniknęło mu kilkanaście tysięcy zł. W sądzie nie da się wygrać, bo to firma, jaka jest gdzieś daleko od nas. Działają jakby leganie i my nic nie możemy na to poradzić. Może poza tym, że ich nie odbieramy i nie oddzwaniamy.

Makus16

Posty: 22

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma kłopotów, bowiem nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, niemniej jednak w telewizji słyszałem, iż jeden błąd może kosztować kilka tysięcy pln. Dobrze, iż nie mam z tym żadnych kłopotów.

Nim_wer

Posty: 7

 
U mnie działa to tak, że jeżeli pojawia się nieznany numer z UK to zaczynam szybkie sprawdzenie numeru telefonu. Wiem wtedy czy to klient, a może rodzina? Sytuacje zdarzają się różne i nigdy nie wiesz, kto dzwonił dopóki się tego nie sprawdzi. Na tym właśnie oni żerują.

kombo87

Posty: 13

 
Lepiej jest poświecić czas na sprawdzenie numerów telefonów niż zapłacić kilkanaście tysięcy komuś, kogo na oczy nie wiedzieliśmy, a takie sytuacje się zdarzają niezmiernie częstokroć.

Rysiek_99

Posty: 7

 
Nie wiem nic o bazach, jakie mogą sprawdzać numer telefonów w UK. Na pewno w internecie się takie coś znajduje. Trzeba tylko uważać, albowiem wiele stron podszywa się pod takie bazy i można mieć z tym potem problemy.

annanna

Posty: 4