strony w Łodzi, kogo polecicie ?

strony w Łodzi, kogo polecicie ?

Jestem zainteresowany projektem sklepu internetowego i potrzebna mi jakaś niezwykle profesjonalna firma.

Matusiński

Posty: 1

 
Sam nie ma strony, bo mam małą firmę i klientów poszukuję blisko miejsca zamieszkania, niemniej jednak dużo znajomych takie strony posiada. Mówią, iż obsługa jest niezwykle łatwa i zyski są spore. Dzisiaj klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

Chiny12

Posty: 2

 
Niby stronę można zrobić na własną rękę, ale trzeba się na tym znać. Tym niezwyklej, że dziś trzeba zrobić stronę responsywną, jaka działa na wszystkich urządzeniach.

VamnHopeHom

Posty: 7

 
Nie ma znaczenia czy to mała czy duża firma to przydaje się strona internetowa. Można mieć prostą stronę z informacjami o firmie i nic więcej. To przynosi naprawdę duże zyski.

pawel253

Posty: 2

 
Bez strony dzisiaj nie ma klientów. Dzisiaj każdy, jeśli czegoś szuka to wchodzi na Internet. Ta firma, która ma stronę, opisane, co robi, a jeszcze lepiej jak ma ceny ma przewagę nad innymi. Warto mieć dokładnie to samo.

Zbyszek

Posty: 3

 
Polecam firmę od stron internetowych w Łodzi https://www.icp.info.pl, bo oni na wszystko są naprawdę bardzo dobrze przygotowani. Tworzą proste projekty jak i te bardzo skomplikowane. Nikt lepiej od nich się na tym nie zna.

Pamooko

Posty: 19

 
Strony są super. Sami przecież z takich stron korzystamy, zatem zastanówmy się czy są konieczne? Na pewno są, natomiast trzeba stworzyć taką stronę, która jest przyjazna dla naszego klienta, bowiem wtedy o mnóstwo chętniej będzie na nią wchodził i sprawdzał, co tam się znajduje.

Mniszek

Posty: 23