dotlenienie komórek, co znacie ?

dotlenienie komórek, co znacie ?

Chciałbym zregenerować się fizycznie i psychicznie i myślałem o komorze do tlenoterapii. Jeśli korzystaliście z czegoś podobnego to dajcie mi znać. Nie wiem czy warto na taką terapię się zapisywać i wydawać pieniądze?

wieszdo87

Posty: 1

 
Korzystałem z takich zabiegów i jestem bardzo zadowolony. Człowiek czuje się o wiele lepiej po takim dotlenieniu całego organizmu. Mnie to pomogło, ale czy na wszystkich działa tak samo to nie wiem? Na pewno trzeba wypróbować tego na sobie, aby się przekonać.

Złoty

Posty: 6

 
Uważam, że do regeneracji organizmu tlenoterapia jest najlepsza. Można takie zabiegi przeprowadzić w specjalnej komorze. Wszystko jest ustawiane przez specjalistów, dlatego jest bezpieczne dla naszego organizmu. Wiele osób, które znam poddawało się takim zabiegom i są zadowolone.

mniszek56

Posty: 3

 
Na takie zabiegi trzeba się będzie zapisywać u fachowców. Tylko wtedy wszystko będzie ustawione w prawidłowy sposób. Nam chodzi o skuteczność i bezpieczeństwo w jednym.

Waka Waka

Posty: 38

 
Po operacji nie było mi łatwo dojść do siebie. Zwyczajne metody rehabilitacji niewiele dawały. Dopiero po tlenoterapii poczułem się lepiej. Dla mnie jest to najlepsza metoda, aby zregenerować swój organizm i wszystkim mogą to polecić. Przekonacie się, iż naprawdę są z tego tylko i wyłącznie same pozytywne efekty.

trans34

Posty: 4

 
Korzystałem z takich zabiegów i jestem niezmiernie zadowolony. Człowiek czuje się o sporo lepiej po takim dotlenieniu całego organizmu. Mnie to pomogło, niemniej jednak czy na wszystkich działa tak samo to nie wiem? Na pewno trzeba wypróbować tego na sobie, aby się przekonać.

Fiflek

Posty: 8

 
Znajoma była po chemioterapii i tlenoterapia jest bardzo pomogła. Czuła się o wiele lepiej i dochodziła szybciej do siebie. Chemioterapia wyniszcza cały organizm, dlatego takie zabiegi są bardzo potrzebne i przynoszą najlepsze efekty.

Marioleczka

Posty: 9

 
Zabiegi tlenoterapii można mieć tutaj https://normobaria.net.pl. Byłem tam i faktycznie czułem się wspaniale, dlatego innym też polecam. Było warto się nim poddać.

labuh

Posty: 8

 
Byłem kilkakrotnie na takich zabiegach i zawsze byłem niezmiernie zadowolony. Na mnie działa to pozytywnie. Czuje się o wiele lepiej i chce mi się niezwyklej żyć. Od lat mam problemy psychiką, niemniej jednak takie dotlenienie wszystkich komórek jest dla mnie niezmiernie pomocne.

Karwan

Posty: 10

 
Na takie zabiegi trzeba się będzie zapisywać u specjalistów. Tylko wtedy wszystko będzie ustawione w prawidłowy sposób. Nam chodzi o skuteczność i bezpieczeństwo w jednym.

Fanatyk

Posty: 24